Sıkça Sorulan Sorular
Bu Ürünler Hemen Kargolanır mı?

Mesai saatleri içinde onaylanan siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Ürünlerimiz ortalama 2 iş günü içerisinde elinizde olmaktadır.

Siteye üye olmak zorunda mıyım ?

Hemen satın al seçeneğiyle sitemizden üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. İndirimlerden yararlanma, yorum yazma ve puan verme işlemleri için üyelik koşulu aranmaktadır.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Anında Kargo ibaresi bulunan ürünler,mesai saatleri içinde onaylanan siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Sipariş ettiğiniz ürünler temin edildikten sonra, mesai saatlari içinde  diğer siparişlerle birlikte topluca kargoya verilir. Hazırlanan kargonuzun bizde beklemesiyle daha erken saatlerde kargoya verilmesi arasında hiçbir fark yoktur. Çünkü kargo şubeleri de, şubelerindeki hazır halde bekleyen tüm kargoları, aktarma merkezlerine topluca göndermektedir. Kargonuzun bulunduğunuz İl' e veya İlçe' ye yönlendirilmesi ve bu ayrıştırma işlemi aktarma merkezlerinde gerçekleştirilir. Ürününüz bulunduğunuz adrese göre en erken 1 iş günü sonra size ulaşır.

Ürünleriniz garantili mi?

Sattığımız tüm ürünler aksi belirtilmedikçe en az 1 yıl üretici firma veya distribütör firma tarafından garantilidir. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını ithalatçı veya üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün ithalatçı veya üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası ilgili garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

Merkez:Nalbantoğlu Bademli Sokak Sezer Pasajı 2/18 Heykel/BURSA 0224 2248987 Şube:Konak Mah Yavuz Sok.Çağlar Sitesi 63/A Nilüfer/BURSA

0224 2208146-2248987
info@macamuzik.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.